menu
Kočárky, autosedačky, fusaky, dětské příslušenství
Nejste přihlášen, přihlásit se
KINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 Denim
0
** DOPORUČUJEME FUSAKY, TAŠKY A RUKÁVNÍKY ČESKÉ ZNAČKY HappyBee ** KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE **
Kategorie produktů

KINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 Denim

Set obsahuje: sportovní kočárek, vaničku, autosedačku Kiddy Evolution Pro 2 a základnu Kiddy Isofix Base 2 Seznamte se s kočárkem pro speciální účely...
Výrobce:
Kinderkraft | VP-F171309
Kód zboží:

Produkt je nedostupný !
KINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 DenimKINDERKRAFT Kočárek Everyday 4v1 Denim
Popis produktu
Platba a doručení
Popis produktu
Set obsahuje: sportovní kočárek, vaničku, autosedačku Kiddy Evolution Pro 2 a základnu Kiddy Isofix Base 2

Seznamte se s kočárkem pro speciální účely, které vás potěší svou manévrovatelností a funkčností. EVERYDAY je multifunkční dětský kočárek 2 v 1 s velkou přenosnou vaničkou s měkkou matrací (potah je obohacen o bambusové viskózová vlákna, které zajišťují dobré větrání a rychleji odvádějí vlhkost). Hluboká vycházková sedačka kočárku s bočními ochranními kryty umožňuje jeho upevnění dopředu a dozadu ve směru jízdy, zatímco TRAVEL SYSTEM je složen z univerzálních adaptérů. Kočárek je lehký i vůči svým rozměrům.

EVERYDAY má nosnost až 27 kg! Je to kočárek, který vám bude sloužit roky, je nejen odolný, ale i mimořádně snadno se s ním jezdí. Díky 360-stupňovým otočným předním kolům s možností blokování pro jízdu v přímém směru a tlumení nárazů je EVERYDAY vhodný na krátké procházky městem i na výlety do lesa, a to bez ohledu na počasí! Tento kočárek má také nastavitelné odpružení v rámu, díky čemu každá jízda bude pro dítě mimořádně pohodlná. Pro zvětšení pohodlí je součástí soupravy speciální popruh na přenášení.

Kočárek se dodává s velkou přenosnou XL vaničkou s matrací, která má termoregulační a antibakteriální vlastnosti. Přenosná vanička je také vybavena pevnou rukojetí, která vám umožní v ní přenášet své dítě. Vrchlík lze rozložit do úhlu více než 90 stupňů! Je vyroben z nepromokavého materiálu s filtrem UPF50+.

Přenosnou vaničku můžete pro potřebu na cestách se svým prckem složit na plocho, snadno se vejde do každého auta. Přenosná vanička se snadno vejde do šatníku, když z ní dítě vyroste.

Sedačka sportovního kočárku je hluboká a široká a navíc má boční ochranné kryty, které chrání dítě před studeným větrem. V kombinaci s rozšiřitelnou nepromokavou stříškou s filtrem UPF50+ účinně chrání i před sluncem a deštěm a přídavný větrací panel v stříšce zajistí pro dítě větrání v horkých dnech. Díky 4-stupňové nastavitelné opěrce nohou a možnosti plochého rozložení opěradla je sportovní kočárek ideální na procházky i pro spánek na čerstvém vzduchu. Opěradlo lze snadno nastavit jednou rukou a lze jej nastavit ve 3 polohách: v sedě, v pololeže a vleže.

Díky TRAVEL SYSTEM v rámu kočárku je snadné jej připevnit k autosedačce. Adaptéry zahrnuté v soupravě jsou univerzální a jsou vhodné pro většinu autosedaček.

U kočárku EVERYDAY najdete: držák na pohár, moskytiéru, pláštěnku, nánožníky, sluneční clonu a výše zmíněné univerzální adaptéry a autosedačku Kiddy Evolution Pro 2.


Výhody

Bezpečnost:

- sportovní kočárek má 5bodové nastavitelné bezpečnostní pásy s měkkými podložkami a chráničem rozkroku. Chrániče se dají snadno odstranit a také se mohou prát v pračce.
- automatický zámek AUTO LOCK zabraňuje samovolnému rozložení se kočárku během přepravy nebo při přenášení.
- madlo z ekokůže je otočné (360 stupňů), dá se odepnout z obou stran. Kromě zajištění bezpečnosti usnadňuje vložení dítěte do kočárku a jeho vyjmutí ze sportovního kočárku.
- sportovní kočárek má boční ochranné kryty, které chrání dítě před větrem.
- rám je vyroben z hliníku, díky čemuž je konstrukce kočárku mimořádně pevná a odolná. Kočárek je vůči své velikosti lehký.
- velká odpružená kola jsou vyrobena z gumy s pěnovou výplní, která je odolná proti propíchnutí. Mají zvýšenou odolnost proti oděru a zajišťují dobrou přilnavost k podkladu.
- na zadní nápravě kočárku se uprostřed nachází brzda STOP & RIDE. Ovládá se shora, díky čemuž nepoškozuje ani lehkou obuv, jako jsou sandály nebo boty s vysokými podpatky.

Pohodlí:

- vanička má měkkou matraci s potahem obohaceným o bambusové viskózová vlákna. Zajišťuje dobré větrání a rychleji odvádí vlhkost. Matrace má termoregulační a antibakteriální vlastnosti.
- kočárek má velmi velkou vaničku XL, díky níž budou moci pohodlně cestovat i větší děti (do 9 kg).
- opěradlo sportovního kočárku je možné jednou rukou sklopit na plocho. Má 3 stupně nastavení a po rozložení délka se sedačkou činí 94 cm. V kombinaci s nastavitelnou opěrkou nohou (4 polohy) vytváří pohodlný prostor na zdřímnutí si na čerstvém vzduchu.
- sedačka sportovního kočárku je prostorná a hluboká a v kombinaci se nosností rámu do 27 kg dovoluje, že v kočárku budou moci volně jezdit i větší děti (do 22 kg).
- kočárek EVERYDAY lze snadno složit do kompaktní velikosti. Složíte rám společně se sedačkou. Kočárek lze složit se sedačkou, namontovanou zepředu i zezadu. Přenosná vanička je také skládací (skládá se na plocho). To usnadňuje přepravu kočárku a jeho skladování.
- ve složeném stavu kočárek stojí samostatně, nyní bude jeho uskladnění mnohem jednodušší, dokonce i v malém bytě.
- rám je vyroben z lehkého a odolného hliníku. Jeho přenášení a vynášení po schodech je nyní mnohem jednodušší. Pro větší pohodlí součástí soupravy je i speciální popruh na přenášení.
- rám má tlumení nárazů. Přizpůsobíte jej k terénu, po kterém chcete kráčet. Pro dítě to bude pohodné jak při cestování po asfaltu, tak i po nerovných dlažebních kostkách.
- teleskopická rodičovská rukojeť s 3 úrovněmi nastavení umožňuje lépe přizpůsobit její výšku vůči výšce rodiče. Je potažena ekokůží, která je příjemná na dotek.
- ve vaničce se nacházejí dvě kapsy (jedna vnější, zapínaná na zip, druhá - vnitřní, při nožičkách dítěte). To usnadňuje odkládání drobností během procházky.
- na zadní straně opěradla sedačky (ve sportovním kočárku) se nachází kapsa na příslušenství pro rodiče. Vejdou se vám tam klíče nebo peněženka.

Funkční použití:

- kočárek lze používat ve 3 různých variantách: hluboký kočárek (s vaničkou) a sportovní kočárek, a díky systému TRAVEL SYSTEM (včetně adaptérů) bude cestování autem a každodenní činnosti s batoletem do 13 kg mimořádně jednoduché a příjemné!
- kočárek EVERYDAY se osvědčí v každém terénu, díky 4 velkým kolám, které pohlcují nárazy a jsou vyrobeny z odolné gumy se zvýšenou odolností proti oděru a výplni z neproniknutelné pěny, se EVERYDAY bude skvěle hodit jak na lesní stezky, tak i na dlažební kostky. Osvědčí se nejen každý den ale i při rodinných výletech.
- EVERYDAY se snadno udržuje v čistotě. Potah matrace, potah vaničky a sportovního kočárku je možné vyprat v pračce. Síťku proti komárům a sluneční clonu také můžete vyprat v pračce. Ostatní části jednoduše otřete vlhkou houbou.
- plánujete další nákupy po procházce s dítětem? Nebo má vaše dítě s sebou hodně hraček? Kočárek je vybaven objemným košem s přístupem ze všech stran, snadno z něj vyberete potřebné příslušenství pro dítě. Může unést až 5 kilogramů, takže s nákupem také nebude problém.

XL vanička:- ideální pro děti do 9 kg, do asi 6 měsíců, nebo dokud dítě nezačne samostatně sedět, otáčet se a zvedat na vlastních rukách a kolenou.
- má měkkou matraci s potahem, obohacenou o bambusové viskózová vlákna. Matrace dobře odvádí vlhkost a zajišťuje dostatečné větrání. Má také termoregulační a antibakteriální vlastnosti.
- má rukojeť na přenášení, dítě je možné přenášet v přenosné vaničce. Vanička má také nožičky, díky kterým se dá volně položit na zem.
- má dvě kapsy: ve vnější (uzavřené na zip) je místo na telefon, zatímco ve vnitřní (u nohou dítěte) na další drobnosti rodiče nebo batolete (např. pro náhradní dudlík).

Sportovní kočárek:

- od narození (pásy se dají přizpůsobit novorozencům) do hmotnosti 22 kg.
- vodotěsná XL stříška s UPF50+ a skrytým ventilačním panelem pod látkou.
- na zadní straně je kapsa na drobnosti.
- sedačku lze namontovat dopředu a dozadu směrem k rodiči.
- kočárek je možné sklopit spolu s namontovaným sedadlem (v obou směrech).
- sedačka má boční ochranné kryty, které dodatečně chrání dítě před větrem.
- nastavení opěradla jednou rukou v 3 polohách: vleže, vleže a vsedě.
- EVERYDAY má jednu z nejdelších sedaček na trhu, po rozložení spolu s opěradlem má délku 94 cm, díky čemuž bude pro vaše dítě velmi pohodlná.
- nastavitelná opěrka nohou se síťovaným panelem (pro snadné čištění) - nastavitelná ve 4 úrovních.
- potah lze prát v pračce.

Rám:

- nastavitelné tlumení nárazů (tvrdé / měkké).
- maximální nosnost: do 27 kg (sedačka sportovního kočárku: 22 kg, košík: 5 kg)
- možnost sklopení rámu s vycházkovou sedačkou.
- snadno se skládá. Má zámek AUTO LOCK, který zabrání rozložení kočárku během přenášení nebo přepravy.
- stojí samostatně ve svislé poloze, když je složený.
- Celý kočárek se snadno přenáší, na rámu je připevněn speciální pás, který usnadňuje přenášení.

Kola:

- všechny 4 kola jsou odpružené.
- velká zadní kola (30 cm) jsou vyrobeny z gumy s pěnovou výplní. Jsou neproniknutelné a odolné proti oděru.
- přední kola (20 cm) jsou vyrobeny z gumy vyplněné pěnou. Jsou neproniknutelné, odolné vůči oděru, otáčejí se o 360 stupňů a mají schopnost blokování při jízdě přímo dopředu.
- kola jsou odolné a poskytují dobrou přilnavost k podkladu, díky nim je jízda s kočárkem na mnoha površích lehká a příjemná a pohybování s kočárkem je jednoduché a bezproblémové.
- kola není třeba pumpovat, jsou bezúdržbové.

Adaptéry, které jsou součástí kočárku EVERYDAY, jsou vhodné pro následující sedačky:
Kinderkraft MINK; Kiddy: Evoluna i-Size 2 i Evolution Pro 2; Cybex: Aton, Aton 2, Aton 4, Aton 5, Aton Q; Nuna: Pipa; Maxi Cosi: Mico, Mico AP, Mico NXT, Mico Max 30, Citi, Cabrio, CabrioFix, Pebble, Pebble Plus; BeSafe: iZi Go, iZi Go Modular.


Materiál:

- potah sportovního kočárku: polyester,
- potah vaničky: polyester
- materiál potahu matrace: polyester + bambusové vlákna (viskóza)
- materiál vrchlíku: polyester
- materiál rámu: hliník
- materiál předních kol: guma s výplní EVA pěny
- materiál zadních kol: guma s výplní z EVA pěny
- ostatní použité prvky (logo atd.): Ekokůže, výšivka, potisk


Rozměry:

Přední kola:
- vnitřní průměr: 11,5 cm
- vnější průměr: 20 cm
- tloušťka pneumatiky: 4 cm
- výška kola odpojeného od rámu, měřená od upevňovacího prvku: 30 cm

Zadní kola:
- vnitřní průměr: 18 cm
- vnější průměr: 30 cm
- tloušťka pneumatiky: 4,5-5 cm
- výška kola odpojeného od rámu, měřená od upevňovacího prvku: 12 cm

Rozměry složeného kočárku:
- výška: 36 cm
- Šířka: 60 cm
- Délka: 80 cm

Základní rozměry kočárku z sedačkou:
- výška: 114 cm
- Šířka: 60 cm
- Délka: 99 cm

Vanička XL - vnitřní rozměry:
- Šířka: 32 cm
- Délka: 78 cm
- Hloubka: 17,5 cm

Základní rozměry na plocho složené vaničky:
- výška: 18 cm
- Šířka: 42 cm
- Délka: 83 cm

Rozměry sedačky:
- výška od země po rukojeť rodiče (min. a max., pokud je nastavitelná): 100 cm - 103 cm - 106 cm
- Šířka nastavitelné podnožky: 32 cm
- Délka nastavitelné podnožky: 21 cm
- Šířka podnožky pro starší dítě: 33 cm
- Délka podnožky pro starší dítě: cca 8,5 cm
- Délka sedačky vleže (snížené opěradlo, zvednutá opěrka nohou): 90 cm
- výška opěradla: 56 cm
- Šířka opěradla: 30 cm
- Šířka sedačky: 33 cm
- Hloubka sedačky: 21 cm

Vnější rozměry vaničky:
- Šířka: 41 cm
- Délka: 83 cm
- Hloubka: výška 23,5 cm, 62 cm se rozloženou stříškou, 31,5 cm se složenou stříškou

Rozměry matrace ve vaničce:- Šířka: 32 cm
- Délka: 78 cm
- tloušťka: přibližně 4,6 cm

Rozměry rámu:
- výška: 32 cm
- Šířka: 60 cm
- Délka: 99 cm

Rozměry kočárku s vaničkou:
- výška: 120 cm (po horní část vrchlíku)
- Šířka: 60 cm
- Délka: 99 cm

Vnitřní průměr držáku na pohár: 7,5 cm
Vzdálenost sedačky / vaničky od země: 59 cm

Hmotnost:
- rám se sportovním kočárkem: 14,3 kg,
- sedačka: 4,5 kg,
- rám: 9,8 kg,
- rám + sportovní kočárek: 14,3 kg,
- vanička: 5,9 kg,
- sedačka: 3,4 kg

Rozměry a hmotnost balení: 2 v 1: 51 x 41,5 x 86 cm; 23,5 kg


KIDDY Autosedačka Evolution Pro 2 (0-13 kg) Moon Grey

Autosedačka pro děti 0-13 kg, RWF, podle normy ECE R44/04, s inovativním systémem Lie-Flat, který poskytuje dítěti zdravější a pohodlnější polohu vleže. Byla navržena německými inženýry. Montáž je jednoduchá a intuitivní - na bezpečnostní pásy nebo na základnu Kiddy Isofix Base 2. Pokročilá řešení v kombinaci s moderními systémy garantují nejmladším dětem bezpečnost a pohodlí cestování. Vytvořena pro mobilní rodiče, kteří milují společné cestování s dítětem.

Bezpečnost a pohodlí používání sedačky potvrzují vysoká hodnocení, získaná v četných testech nezávislých výzkumných center a institucí.


Vlastnosti:

- sedačka pro děti 0-13 kg, RWF (montáž proti směru jízdy)
- v souladu s normou ECE R44/04
- vysoká hodnocení získána v testech mezinárodních výzkumných center
- montáž na bezpečnostní pásy nebo na základnu Kiddy Isofix Base 2
- navržená v Německu
- unikátní systém Lie-Flat zajišťující dítěti zdravější a pohodlnější polohu vleže
- odolná skořepina, absorbující energii nárazu
- žebrovaný rošt zajišťující tlumení a průtok vzduchu
- díky poloze vleže a možnosti připevnění k roštu kočárku může být alternativou pro gondolu
- možnost vytvoření Travel Systému s kočárky Kiddy a několika desítkami jiných značek
- 3bodové bezpečnostní pásy s 5stupňovým nastavením výšky
- certifikát TÜV - možnost montáže v letadle
- hluboká stříška s UPF80+
- dodatečná vložka pro batolata (do 6 měsíců)
- široké, hluboké sedadlo a pohodlné opěradlo
- odnímatelný potah, lze prát v pračce (30 stupňů)

Lie-Flat System - zdravější poloha vleže
- poloha vleže - v sedačce Evolution Pro 2 může batole používat polohu vleže mimo automobil. Díky ní je dítěti mnohem pohodlněji a může zaujmout ergonomickou, zdravější polohu, která zajišťuje lepší okysličení (hlava dítěte neklesá na hrudník), lepší z pohledu vývoje dítěte postavení páteře a velmi křehkou v této fázi vývoje pánve
- žebrovaný rošt - tlumí nárazy během jízdy a absorbuje energii v případě nehody, chrání křehkou páteř batolete. Rovněž zajišťuje dobré větrání během teplých dní
- bezpečný pro předčasně narozené děti - systém Lie-Flat byl otestován a patentován inženýry Kiddy. Snižuje riziko, že se během spánku hlava dítěte nakloní dopředu, což způsobí potenciální hypoxii
- pro mobilní rodiče - sedačku lze připevnit ku kočárku. Díky rozložení do polohy vleže je dobrou alternativou pro korbu. Od nynějška mohou procházky se sedačkou připevněnou k rámu kočárku trvat déle než u standardních sedaček

Všestranná ochrana
- absorbuje energii nárazu - odolná skořepina a pokročilé technologické materiály uvnitř sedačky absorbují sílu nárazu, garantují nejvyšší úroveň bezpečnosti
- zesílená konstrukce - vnitřek sedačky je vyplněn vrstvou expandovaných polyolefinů EPO. Díky své odolnosti a jedinečné schopnosti absorbovat energii je štítem, který zabraňuje tomu, aby se síly vznikající při nárazu dostaly do citlivých částí těla dítěte

Svoboda volby způsobu montáže
- montáž na pásy - evolution Pro 2 snadno namontujete na bezpečnostní pásy. Snadno použitelné vodící lišty vám pomohou sedačku správně upevnit
- možná montáž na základnu - k sedačce lze dokoupit moderní základnu s indikátory správné montáže. Díky systému One-click attachment sedačku snadno nainstalujete na základnu

Ideální na dlouhé i krátké cestování
- travel Systém - díky možnosti použití adaptérů můžete vytvořit praktický Travel Systém a sedačku připevnit na rošt kočárku
- alternativa pro gondolu - díky funkci rozložení do polohy vleže je sedačka dobrou alternativou pro gondolu. Poloha vleže vám umožní déle převážet batole v sedačce připevněné k rámu kočárku
- nosič - rukojeť pro rodiče je vyprofilovaná a nastavitelná. Umožňuje snadné přenášení sedačky a její používání jako nosítka

Hluboká stříška s UPF 80+
- ochrana proti slunci - evolution Pro 2 má hlubokou, nastavitelnou stříšku proti slunci s filtrem UPF80+. Jízda s batoletem bude pohodlná dokonce během velmi slunečných dní. Zatímco filtr UPF80+ nepropouští škodlivé UV záření

Přizpůsobený dítěti
- bezpečnostní pásy - 3bodové, nastavitelné pásy s měkkými kryty a pohodlnou na použití sponou. Snadno použitelný systém nastavení (5 úrovní) zezadu sedačky umožňuje nastavit výšku pásů jednou rukou
- vložka pro novorozence - připojená vložka pro batolata umožňuje ještě lepší přizpůsobení sedačky dítěti a jeho výšce

Montáž v letadle - certifikát TÜV
- tÜV - evolution Pro 2 má certifikát TÜV, který potvrzuje možnost montáže sedačky v letadlech (https://bit.ly/EvolutionPro2TUV)

Vysoce kvalitní materiály
- čalounění - potah je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Zajišťuje proudění vzduchu i během horkých dní
- snadné sundávání - 2dílný potah snadno a rychle sundáte na praní
- praní v pračce - čalounění lze prát v pračce v 30 stupních, na program bez odstřeďování

Podívejte se na výsledky testů naší sedačky:
ADAC: https://www.adac.de/rund-ums-fahrzeug/tests/kindersicherheit/kindersitztest/details/317/kiddy-evolution-pro-2--isofix-base-2/
Stiftung Warentest: https://www.testberichte.de/p/kiddy-tests/evolution-pro-testbericht-398877.html

Proč stojí za to, si vybrat Kiddy?
Pro sedačky Kiddy mluví více než 50 let zkušeností německých inženýrů v navrhování inovativních, bezpečných řešení pro autosedačky ve spolupráci a automobilovým průmyslem.

Bezpečnost potvrzená nejvyššími hodnoceními
Sedačky Kiddy se pravidelně objevují v nejlépe hodnocených žebříčcích týkajících se bezpečnosti na světě - jako např. ADAC, Stiftung Warentest a ÖAMTC. Výběrem Kiddy si vybíráte technologii budoucnosti a nejvyšší bezpečnostní normy.


Technická specifikace:

- výška sedačky se zvednutou rukojetí: 60 cm (poloha vsedě)
- výška sedačky se sklopenou rukojetí: 39 cm (poloha leže)
- šířka: 46 cm
- hloubka:
- 68 cm (poloha vsedě)
- 79 cm (poloha leže)


Ostatní rozměry sedačky:
- délka zad 49 cm
- délka sedadla 33 cm
- šířka ramen 20 cm
- šířka boků 26 cm

Úhly v sedačce:
- 108° (poloha vsedě)
- 130° (poloha vleže

Stříška má filtr UPF80+

Norma: ECE-R44/04 (universal/semi-universal)


Přečtěte si na blogu:

RECENZE KOČÁRKU Kinderkraft Everyday

Kinderkraft je značkou, ktorá ponúka v prvom rade pekné ceny. Čo je super, ak ich skombinuje s pekným, moderným, nezastaralým dizajnom..…


Parametry

EAN8590000000015
Platba a doprava

CENA DOPRAVY - ČESKÁ REPUBLIKA

 * Doprava ZDARMA pro objednávky nad 6000 Kč * 

Doručení na Vaší adresu:

GLS - 99Kč dále dle hmotnosti zásilky
Česká pošta  - 99Kč dále dle hmotnosti zásilky

Osobní vyzvednutí:
Osobní odběr Bohumín - ZDARMA
GLS odběrná místa - 59Kč
Zásilkovna odběrná místa a Z-BOX - 79Kč
Česká Pošta "Balíkovna" - 55Kč
Česká Pošta "Balík na poštu" - 89Kč

Platební metody:
On-line platební karta nebo rychlé tlačítko banky - ZDARMA
Bankovní převod - ZDARMA
Dobírka - 45Kč
Platba při osobním převzetí Bohumín - ZDARMA (nelze platit platební kartou)

GLS kurýr
0-30kg 99Kč
31-50kg 129Kč
51-500kg 179Kč

Česká Pošta 
0-15kg 99Kč
15-50kg 179Kč

Další informace
Zásilkovna - Max. hmotnost balíku 5kg. Max. délka balíku je 70cm. Součet všech stran nesmí přesáhnout 120cm.
GLS odběrná místa - Max. hmotnost balíku 10kg. Max. délka balíku je 100cm.

Hodnocení produktu
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
tabs
Jiné produkty v kategorii
BABYONO Hračka závěsná multifunkční Carrot and Hop

Edukační senzorická hračka s prvky kontrastu učiní svět vašeho děťátka rozmanitější a zároveň podpoří jeho koordinaci oko-ucho a ruka-oko.

199Kč
ks
3 ks 3 až 5 dnů
LITTLE ANGEL Overal podšitý BIO DR Outlast® 56 béžová hvězdičky/bílá

Overal podšitý BIO DR Outlast® pro kojence, je ideální volbou pro přechodový overal.

1 199Kč
ks
2 ks 3 až 5 dnů
CHICCO Krém na dětský zadeček Baby Moments bez parfému na každý den 100ml, 0m+

Složení krému bez oxidu zinečnatého, ale s obsahem bavlny, panthenolem a vitamínem E s jemnou texturou pro každodenní používání.

149Kč
ks
31 ks 3 až 5 dnů
BABYONO Hračka pískací Zaječice Sunday 3m+

Outlet: nové, nožička hračky trochu zašpiněná, stav viz foto Měkká pískající zaječice stimuluje smysly Vašeho děťátka.

119Kč
ks
4 ks 3 až 5 dnů
QPLAY Odrážedlo Spark Blue, věk 3 - 6 let, do 30 kg

Německá společnost QPlay GmbH byla založena v roce 2016 a během své krátké existence dokázala expandovat do více než 50-ti zemí.

1 499Kč
ks
30 ks 3 až 5 dnů
LITTER LOCKER Kazeta náhradní

Náhradní kazety jsou hygienické a snadno se používají.

199Kč
ks
382 ks 3 až 5 dnů
PINOKIO Overal na zips bez nožiček Lovely Day chlapec modrá bavlna vel.62

Nová kolekce Lovely Day od výrobce Pinokio by měla tvořit základ každého šatníku miminka, jelikož je vyrobena z velmi jemné a příjemné bavlny.

435Kč
ks
2 ks 3 až 5 dnů
QPLAY Odrážedlo Cutey-5 New Beige

Německá společnost QPlay GmbH byla založena v roce 2016 a během své krátké existence dokázala expandovat do více než 50-ti zemí.

879Kč
ks
150 ks 3 až 5 dnů
Newsletter
Chcete dostávat info o slevách a novinkách?
Registrujte se k odběru newsletteru.

Používáme soubory cookie

Náš e-shop používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro správné fungování webových stránek. Kromě toho používáme soubory cookie také pro anonymní analytické účely, které nám pomáhají lépe porozumět vašim preferencím a zlepšovat naše služby. Pokud s používáním těchto souborů cookie nesouhlasíte, můžete je odmítnout. Vaše rozhodnutí nebude mít vliv na základní fungování e-shopu.

Zobrazit podrobnosti