menu
Kočárky, autosedačky, fusaky, dětské příslušenství
Nejste přihlášen, přihlásit se
EXP 02.01.2025 NUTRILON 2 Advanced pokračovací kojenecké mléko 1 kg, 6+
0
** DOPORUČUJEME FUSAKY, TAŠKY A RUKÁVNÍKY ČESKÉ ZNAČKY HappyBee ** KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE **
Kategorie produktů

EXP 02.01.2025 NUTRILON 2 Advanced pokračovací kojenecké mléko 1 kg, 6+

Outlet: poškozený papírový obal, vakuum neporušené, stav viz foto Objevte naši nejnovější inovaci mlék Nutrilon 2 Advanced, speciálně vyvinutou pro p...
Výrobce:
NUTRILON | B002724
Kód zboží:

Produkt je nedostupný !
EXP 02.01.2025 NUTRILON 2 Advanced pokračovací kojenecké mléko 1 kg, 6+EXP 02.01.2025 NUTRILON 2 Advanced pokračovací kojenecké mléko 1 kg, 6+
Popis produktu
Platba a doručení
Popis produktu
Outlet: poškozený papírový obal, vakuum neporušené, stav viz foto

Objevte naši nejnovější inovaci mlék Nutrilon 2 Advanced, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního systému A normálního VÝVOJE*. Naše jedinečné složení obsahuje naši patentovanou směs oligosacharidů GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), který přináší náš unikátní proces výroby, vitamíny C a D, které přispívají k podpoře imunity* a také omega- 3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou pro podporu rozvoje mozku*. Naše inovovaná receptura je BEZ PALMOVÉHO OLEJE a nyní také v cenově výhodném a 100% recyklovatelném papírovém balení duo balení!
Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Musíte se starat o spoustu věcí, a proto je důležité mít se na koho obrátit. Jsme tady pro vás.

NUTRILON 2 ADVANCED pokračovací mléko od ukončeného 6. měsíce obsahuje:
HMO 3´GL a směs oligosacharidů GOS/FOS
Živiny na podporu imunitního systému (Vitamíny C a D)*
- vitaminy C a D* přispívají k normální funkci imunitního systému
Omega-3 a 6 (ALA a DHA)*
- ALA (kyselina alfa-linolenová)* přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy
BEZ PALMOVÉHO OLEJE

*Podle požadavků legislativy obsahují všechny pokračovací mléko vitamíny C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému, a kyselinu alfa-linolenovou, která přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy.
**LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

100% recyklovatelná krabice obalu

ROZUMÍME MATERSKÉMU MLÉKU, už 50 let se věnujeme výzkumu a odkrývání tajemství mateřského mléka
První plazení po čtyřech, první krůčky... začíná období, kdy se vaše děti a vy nezastavíte. Věříme, že každá zkušenost v jejich životě jim pomáhá budovat odolnost. K prvnímu objevování světa patří také jeho ochutnávání. Představujeme vám naši nejnovější inovaci, Nutrilon 2 Advanced, speciálně vyvinutý pro PODPORU imunitního systému a normálního vývoje vašeho dítěte*. Naše jedinečné složení obsahuje patentovanou směs oligosacharidů GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), který přináší náš jedinečný výrobní proces, vitamíny C a D na podporu imunity* a omega-3 mastnou kyselinu alfa- linolenovou na podporu vývoje mozku*. Naše inovativní složení je BEZ PALMOVÉHO OLEJE a nyní iv cenově výhodném a 100% recyklovatelném papírovém obalu duo balení!

Proč si vybrat pokračovací výživu Nutrilon? Mezi hlavní výhody mléček Nutrilon patří:
- HMO 3´GL: Oligosacharid mateřského mléka 3´galaktozyllaktóza, kterou přináší náš unikátní proces
- Směs oligosacharidů GOS/FOS: napodobují funkci oligosacharidů v mateřském mléce
- ŽIVINY PRO PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D* přispívají k normální funkci imunitního systému
- PŘISPÍVÁ K NORMÁLNÍMU VÝVOJI MOZKU A NERVOVÉHO SYSTÉMU: Omega 3 (ALA)* přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy
- BEZ PALMOVÉHO OLEJE

*Podle požadavků legislativy obsahují všechny pokračovací mléko vitamíny C a D a kyselinu alfa-linolenovou, která přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy.
**LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

100% recyklovatelná krabice obalu

Vitamin D pro normální růst a vývoj kostí u dětí, kyselina alfa-linolenová, která přispívá k rozvoji mozku a nervového systému, vitamíny C a D přispívající k normální funkci imunitního systému. Všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny C, D a kyselinu alfa-linolenovou, jak to vyžadují právní předpisy.

Naše jedinečné složení obsahuje patentovanou směs oligosacharidů GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), který přináší náš jedinečný výrobní proces, vitamíny C a D na podporu imunity* a omega-3 mastnou kyselinu alfa- linolenovou na podporu vývoje mozku*. Naše inovativní složení je BEZ PALMOVÉHO OLEJE a nyní také v cenově výhodném a 100% recyklovatelném papírovém obalu duo balení!

*Podle požadavků legislativy obsahují všechny pokračovací mléko vitamíny C a D, které přispívají k normální funkci imunity, a kyselinu alfa-linolenovou, která přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy.
**LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

Rozumíme mateřskému mléku
Už 50 let jsme nadšenými průkopníky ve výzkumu mateřského mléka. Patentovaná nová generace mlék.

Proč důvěřovat značce Nutrilon?
Složení následných mlék Nutrilon je inspirováno mateřským mlékem. Nutricia má přes 120 let zkušeností s výživou miminek a malých dětí. Náš zanícený tým s více než 500 vědci a odborníky se již 50 let věnuje výzkumu mateřského mléka a jeho vlivu na vývoj miminek a jejich imunitní systém.

Příběh Nutrilonu začíná v přírodě
Mléka Nutrilon vyrábíme z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů. Díky inovativním technologiím uchováváme to nejlepší z přírody. Naše mléko obsahuje pouze pečlivě vybrané ingredience, přizpůsobené výživovým potřebám dětí. Základem mléka Nutrilon je naše jedinečná receptura, kterou neustále vylepšujeme v nejmodernějších vývojových centrech po celém světě. Aby miminko dostávalo to nejlepší od samého začátku, neustále vylepšujeme naši recepturu. Snažíme se, aby naše produkty byly nejvyšší kvality, přátelské k přírodě a hlavně jednoduché na použití.

Začínáte s první lahvičkou?
Máme pro Vás několik užitečných rad:
- Zachovejte si trpělivost
Pro miminka není přechod na kojeneckou výživu snadný a občas díky tomu mívají drobné trávicí problémy nebo mléko odmítají. V těchto chvílích je dobré zachovat trpělivost – Vaše děťátko si postupně zvykne na nový typ výživy.
- Neměňte typ mléka příliš často
Jak už jsme psali výše, při přechodu na kojenecké mléko se mohou u miminka objevit drobné zažívací potíže. Pokud ale budete zkoušet více kojeneckých mlék v krátké době, nemusí se mu ulevit. Zkuste vydržet a podávat miminku vybrané mléko alespoň po dobu jednoho týdne, aby si trávicí systém na novou stravu zvykl.
- Poraďte se s pediatrem
V případě potřeby nebo nejasností ohledně přechodu na kojeneckou výživu se vždy obraťte na pediatra, který Vám poskytne odbornou pomoc

**Složení:**

Laktóza (Z MLÉKA/Z MLÉKA), rostlinné/rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové / slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový/řepkový, slunečnicový/slunečnicový), sušené odtučněné MLÉKO / ODTUČ (z MLÉKA/Z MLÉKA), galaktooligosacharidy (z MLÉKA/Z MLÉKA) 8,6 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny/syrovátkové bílkoviny (z MLÉKA/Z MLÉKA), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan MLÉČNÉ bílkoviny, chlorid draselný, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/hořečnatý, chlorid cholinu / cholin chlorid, olej z Mortierella alpina, citronan/citran sodný, uhličitan vápenatý, emulgový askorbová , L-askorban sodný, inositol/inositol, L-tryptofan/L-tryptofan, chlorid hořečnatý/hořečnatý, síran železnatý, síran zinečnatý/zinečnatý, L-karnitin/L-karnitin, DL-α-tokoferyl acetát, antioxidant , D-pantothenát/pantotenát vápenatý, nikotinamid/nikotinamid, síran měďnatý/měďnatý, thiamin/thiamin hydrochlorid, retinylpalmitát, riboflavin/riboflavin, pyridoxin/pyridoxin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglu selný, síran manganatý/manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion/fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin/D-biotin, kyanokobalamin/kyanokobalamin.
Složení se vztahuje / složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

**ALERGENY JSOU ZVÝRAZNĚNY VELKÝM PÍSMEM**

**Výživové údaje na 100 ml mléka:**
- Energetická hodnota: 293 kJ (70 kcal)
- tuky 3,3 g - z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g - kyselina arachidonová (ARA) 9,1 mg, kyselina dokosahexaenová 17,5 mg, kyselina linolová (LA) 448 mg, kyselina alfa-linolenová (ALA) 53 ,8 mg-
- Sacharidy 8,4 g - z toho cukry 8,3 g - laktóza 8 g, polyalkoholy inositol 6,8 mg
- Vláknina 0,6 g
- Mléčné bílkoviny 1,4 g
- Sůl -
- Sodík 24,3 mg


**Vitamíny**
Vitamin A 61 mcg, vitamin D3 1,75 mcg (25 %*), vitamin E 1,5 mg TE, vitamin K 5,9 mcg, vitamin C 9,5 mg (21 %*), thiamin (B1) 0, 11 mg, riboflavin (B2) 0,15 mg, niacin (B3), 0,48 mg, vitamin B6 0,058 mg, folát 14 mcg, kyselina listová 8,4 mcg, vitamin B12 0,19 mcg, biotin 1,8 mc , kyselina pantotenová 0,51 mg.


**Minerální látky**
Sodík 24,3 mg, draslík 86 mg, chloridy 55 mg, vápník 75 mg, fosfor 51 mg, hořčík 7 mg, železo 1,10 mg, zinek 0,52 mg, měď 0,055 mg, mangan 0,005 mg, fluoridy > 0 selen 3,2 mcg, jód 14 mcg.


**Ostatní důležité látky**
L-karnitin 2,0 mg, cholin 17 mg, taurin 0,13 mg, ostatní oligosacharidy GOS 0,2 g.

**Příprava:**
1. Vysterilizujte veškeré používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obalu) vlijte do vysterilizované lahvičky.
2. K dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
3. Do lahvičky s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obalu). Uzavřete láhev a 10 sekund ji důkladně protřepejte ve svislé poloze.
4. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Po každém použití obal pečlivě uzavřete. Uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v chladničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření. Skladujte v suchu a chladu (< 25 °C). Baleno v ochranné atmosféře.

**Země původu:** Polsko

**Adresa dodavatele:** Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4, Česká republika

Parametry

EAN5900852055188
Platba a doprava

CENA DOPRAVY - ČESKÁ REPUBLIKA

 * Doprava ZDARMA pro objednávky nad 6000 Kč * 

Doručení na Vaší adresu:

GLS - 99Kč dále dle hmotnosti zásilky
Česká pošta  - 99Kč dále dle hmotnosti zásilky

Osobní vyzvednutí:
Osobní odběr Bohumín - ZDARMA
GLS odběrná místa - 59Kč
Zásilkovna odběrná místa a Z-BOX - 79Kč
Česká Pošta "Balíkovna" - 55Kč
Česká Pošta "Balík na poštu" - 89Kč

Platební metody:
On-line platební karta nebo rychlé tlačítko banky - ZDARMA
Bankovní převod - ZDARMA
Dobírka - 45Kč
Platba při osobním převzetí Bohumín - ZDARMA (nelze platit platební kartou)

GLS kurýr
0-30kg 99Kč
31-50kg 129Kč
51-500kg 179Kč

Česká Pošta 
0-15kg 99Kč
15-50kg 179Kč

Další informace
Zásilkovna - Max. hmotnost balíku 5kg. Max. délka balíku je 70cm. Součet všech stran nesmí přesáhnout 120cm.
GLS odběrná místa - Max. hmotnost balíku 10kg. Max. délka balíku je 100cm.

Hodnocení produktu
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
tabs
Jiné produkty v kategorii
BELISIMA Chránič do postýlky Pure Cappucino 180x33 cm

Funkční chránič do postýlky s ozdobným volánem skvěle poslouží jako ochrana proti tvrdým příčkám postele a poslouží i jako dekorace pro zpestření děts...

689Kč
ks
7 ks 3 až 5 dnů
6x HAMI Příkrm masozeleninový Vývar se zeleninou, rýží a telecím od uk 8. měsíce 200g

Zeleninu má již Váš drobeček ve svém jídelníčku zavedenou a postupně do něj můžete začít pomalu přidávat i maso a ryby.

288Kč
ks
2 ks 3 až 5 dnů
BELISIMA Hnízdo pro miminko Soft s dečkou Vanilla 85x55 cm

Multifunkční, oboustranné hnízdo pro miminko vytvořené z lásky k dětem: aby mělo miminko vždy oddělené, útulné místo pro hraní, spánek a odpočinek pod...

1 669Kč
ks
5 ks 3 až 5 dnů
PINOKIO Overal na zips bez nožiček Lovely Day děvče růžová bavlna vel.56

Nová kolekce Lovely Day od výrobce Pinokio by měla tvořit základ každého šatníku miminka, jelikož je vyrobena z velmi jemné a příjemné bavlny.

435Kč
ks
2 ks 3 až 5 dnů
BABYBJÖRN Nosítko Harmony Navy blue 3D mesh, do 15 kg

Co je na Baby Carrier Harmony speciální? Mezinárodní institut pro dysplazii kyčelního kloubu vyhodnotil Baby Carrier Harmony a uznává jej jako „hip fr...

6 399Kč
ks
2 ks 3 až 5 dnů
ANEX Adaptéry výškové na hlubokou korbu IQ

499Kč
ks
6 ks 3 až 5 dnů
PINOKIO Overal vroubkovaný rozepínací dlouhý rukáv Lovely Day uni bílá vel. 50

Nová kolekce Lovely Day od výrobce Pinokio by měla tvořit základ každého šatníku miminka, jelikož je vyrobena z velmi jemné a příjemné bavlny.

315Kč
ks
3 ks 3 až 5 dnů
NUK Dávkovač sušeného mléka zelený

Praktický zásobník na dávkování sušeného mléko se skládá ze 3 samostatných uzavíratelných nádobek.

179Kč
ks
6 ks 3 až 5 dnů
Newsletter
Chcete dostávat info o slevách a novinkách?
Registrujte se k odběru newsletteru.

Používáme soubory cookie

Náš e-shop používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro správné fungování webových stránek. Kromě toho používáme soubory cookie také pro anonymní analytické účely, které nám pomáhají lépe porozumět vašim preferencím a zlepšovat naše služby. Pokud s používáním těchto souborů cookie nesouhlasíte, můžete je odmítnout. Vaše rozhodnutí nebude mít vliv na základní fungování e-shopu.

Zobrazit podrobnosti